Кошик
236 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Виробники
Показати всеЗгорнути
Фільтри
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Інвертори зварювальні

Сучасний зварювальний інвертор – це компактний електроінструмент, який поступово витісняє непідйомні зварювальні трансформатори, генератори і випрямлячі. Інвертори «Патон» та «Искра» та інших торгових марок.

Якісні зварювальні інвертори

 В залежності від того, де працюватиме інвертор, ми пропонуємо Вам чудовий вибір приладів побутового та професійного призначення. Такі апарати володіють чудовими зварювальними характеристиками, тому можуть застосовуватись для будь-яких видів зварювальних з’єднань та різки.

Зварювальні інвертори «Патон» та «Искра»

Зварювальні інвертори «Патон» – це високоякісні електроприлади вітчизняного виробництва. Вони характеризуються економним споживанням електроенергії, компактністю, високим ККД та надійністю. Інвертори «Патон» чудово витримують перепади напруги та є незамінними при необхідності мобільних переміщень та роботі на висоті.
Інвертори «Искра» є прикладом ефективного поєднання компактності, помірної потужності та якості. Функціональні можливості даних інструментів дозволяють використовувати їх у багатьох сферах діяльності – в промисловому виробництві, будівництві, автомайстернях, а також у побуті.

1 2