Зварювальний інвертор Unica MMA 261Ті виконаний з високоякісних частин для хорошої та якісної роботи з апаратом. Мережевий фільтр ( який знаходиться на мережевому кабелі ) захищає інвертор від перепадів напруги. Високоякісні Форчіловські транзистори працюють в рази довше ніж у дешевих інверторів.
Зварювальний інвертор Unica MMA 261 призначений для легкої та якісної зварки різних матеріалів, а функція TIG робить його універсальним (можливість варити з газом ).
Особливості:
Висока потужність
Плавне регулювання струму
Мережевий кабель 3м з вмонтованим мережевим фільтром
Можливість варити ММА та TIG
Функція Гарячий Старт "Hot-Start"
Функція Антіпріліпанія "Anti-Stick"
Функція Форсаж дуги ''Arc Force''
Функція ''Tig''
Функція ''DC MMA''
Характеристики:
Номінальна напруга живлення - ...........................220В
Частота мережі - ....................................................50Гц
Напруга холостого ходу - ......................................72В
Клас захисту - ........................................................IP21
Постійне навантаження (робочий цикл%) - .........60
ККД, не менше% - ..................................................85
Зварювальний струм макс. - ..................................260А
Зварювальний струм мінім. - ..................................20А
Напруга холостого ходу - ........................................72В
Діаметр робочих електродів - ................................1,6-4 мм
Споживана потужність - ..........................................5,4 кВт
Вага інвертора - .......................................................7,4 кг
Комплектація:
Інвертор
Кабель маси 1.5м
Кабель тримача електродів 2м
Щітка-молоток
Маска
Інструкція
Гарантійний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unica |
| Вес | 7.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 72 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.4 кВА |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |