Кошик
228 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Фільтри
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Комплектуючі до електроінструментів

Треба завжди пам’ятати, що яким би не був високоякісним електроінструмент, витратні матеріали до нього також мають бути відповідного класу. Інакше досягти повних потужностей та продуктивності приладдя неможливо.

Односторонні насадки-бити, ножі, подовжувачі, стальні пилки та інші комплектуючі фірмового виробництва представлені в інтернет-магазині. Продукція компаній «Матрикс», Whirpool, Whirlpower, Haisser відрізняється великим терміном служби та відмінними експлуатаційними якостями.

 

Односторонні насадки та стальні пилки

 

Для виробництва односторонніх насадок, стальних пилок використовується високовуглецева сталь, яка характеризується зносостійкістю та міцністю. Переважна більшість представлених комплектуючих придатна для роботи з різними типами матеріалів, в тому числі для дерева, ДВП ДСП, пластику.

 

Якісні комплектуючі до електроінструментів

 

Асортимент інтернет-магазину складають виключно оригінальні вироби. Вартість матеріалів є мінімальною, що дозволить суттєво скоротити витрати на обслуговування електроінструментів. В асортименті можна знайти комплектуючі для рубанка, лобзика, перфораторів, відбійних молотків. Завжди помірні ціни та багатий асортимент.

1 2