Кошик
203 відгуки
Надежный продавец Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Производители
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.33000
+38068092-62-26
Карта
+380680926226
+380
68
092-62-26

Обприскувачі

Кожен фермер знає, як важливо вчасно обробити посівні масиви захисними речовинами. Це допоможе значно збільшити врожай і підвищити його якість. Пропонуємо вам великий вибір якісних, потужних і надійних акумуляторних обприскувачів Electric і Forte. Виготовлені за сучасними інноваційними технологіями, вони вже стали справжніми паличками-виручалочками для фермерів.

 

Акумуляторні обприскувачі Electric і Forte

 

Акумуляторні обприскувачі Electric і Forte застосовують для хімічного і органічного обприскування саду та городу. Це допомагає захистити рослини від шкідників. Окрім цього, їх можна застосовувати під час миття вікон, стін, дезінфекції та побілки. Вони мають потужний акумулятор, тож ви зможете працювати без підключення до мережі більше чотирьох годин.

 

Переваги обприскувачів

 

Наші моделі акумуляторних обприскувачів Electric і Forte мають безліч переваг, серед яких окремо варто виділити великий радіус розпилення рідини, а також низький її розхід. Для роботи з повним акумулятором вистачить в середньому на 250-300 л. Ви можете бути впевнені в надійному і якісному обладнанні!

1 2