Корзина
293 отзыва
Інструменти для ремонту та будівництва
Производители
  • 1
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Максимальное количество оборотов, об/мин  
Состояние
Страна производитель
Количество цилиндров  
Контакты
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраинаРовненская областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Мотобури

Під час будівництва або облаштування фасадів часто потрібно зробити рівні отвори чітко заданого діаметру. З таким завданням з легкістю впорається якісний і надійний бензиновий мотобур Euro Craft з автоматичною коробкою передач. Такі інструменти помітно спрощують роботу, роблять її більш приємною і швидкою. Ви зможете використовувати їх у будь-яких умовах, вони надзвичайно стійкі й витривалі, а також мають довгий термін експлуатації.

 

Бензинові мотобури Euro Craft

 

Бензинові моделі мотобурів Euro Craft з автоматичною коробкою передач завоювали своє місце на ринку завдяки універсальності, простоті у використанні й великій потужності. Вони можуть працювати з будь-якими матеріалами, без проблем зроблять отвори у деревині, пластику, гіпсокартоні, цеглі та інших поверхнях.

 

Бури з автоматичною коробкою передач

 

Однією з важливих передач бензинових моделей мотобурів Euro Craft є автоматична коробка передач. Вона спрощує керування інструментом, так що майстер може зекономити свої сили. Звертайтесь до нас за професійною консультацією — ми з задоволенням допоможемо вам вибрати потрібну модель!