Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Садове обладнання та комплектуючі

Доглянута присадибна ділянка є обличчям, прикрасою та візитною карткою її господаря. Сьогодні існує широкий асортимент садового обладнання, яке покликане значно полегшити облаштування прибудинкової території, дачі, міського парку чи навіть фермерського саду. У нас Ви знайдете надійні садові інструменти: мотокоси, газонокосарки, бензопили та електропили ланцюгові та комплектуючі. Використовуючи таке обладнання, Ви не тільки зможете ефективно та якісно облагородити ділянку, але й заощадити час.

Асортимент пил та газонокосарок

Ми пропонуємо високоякісні пили, мотокоси та газонокосарки від перевірених виробників. Залежно від умов роботи, Ви можете обрати пилу з потрібним джерелом енергії – бензопилу чи електропилу. Наша садова техніка відрізняється приємною ціною на сертифіковані товари, ми ж в свою чергу гарантуємо зручні умови доставки та оплати.

Комплектуючі для садового обладнання

До садового обладнання ми пропонуємо оригінальні комплектуючі, адже абсолютно всім інструментам з часом необхідні мінімальне техобслуговування та ремонт. Обираючи комплектуючі в магазині «Цепок», Ви можете бути впевнені в надійності та високій якості продукції.

 

1 2 ... 8