Дуже надійний магазин,вже не раз звертаємось .Все пояснили,швидко відправили,заявлений товар в наявності та ціна актуальна
Нажаль відправлена каністра не відповідала замовленню, але за свій рахунок надіслали нову
Все супер, що робота продавця, що товар! Дякую!