Кошик
273 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226

Шановні клієнти. Ми у відпустці з 12.08.2020 - по 23.08.2020. Всі Ваші замовлення буде опрацьовано в робочий час. Дякуємо, що Ви з нами. cepok.com.ua

+380680926226
+380680926226

Який бензин використовувати для бензопил та тримерів?....

Який бензин використовувати для бензопил та тримерів?....

Ринок бензотехніки, бензинів та мастил настільки насичений, що важко зрозуміти як це все правильно поєднувати. Розкажемо Вам чим заправляти наші бензопили та тримера.

    Принцип роботи 2-тактного двигуна не будемо повторювати. В бензопилах та мотокосах в 98% випадків використовуються 2-тактні бензинові двигуни внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням.

2-тактний двигун в розібраному вигляді

       Як видно з малюнка, будова "приводу" бензопили не є складною. Потрібно зрозуміти що бензопила працює під навантаженням, а всередині її постійно "горить вогонь" який сушить та розкалює металеві елементи навколо. Щоб поршень, кільця та циліндр не склеїлись в одне ціле під дією високої температури, їх потрібно змазувати якісним мастилом. Але це мастило повинно повністю згоряти, так як викидається у вихлопну, а також давати мінімум нагару в камері горіння. За цими критеріями і визначають якість  мастил для 2-тактних двигунів (в'язкість, температура горіння, зольність, миючі властивості, бездимність). В багатьох випадках відомі бренди значно поступаються маловідомим в якості, але маркетинг робить своє: так мінеральні мастила Stihl та Husqvsrna поступаються мастилу Champion в характеристиках, але по ціні значно вище.

       Велика частина продавців та користувачів використовують для своїх "2-тактних друзів" бензин класу А-95. Так як ми ремонтуємо двигуни на протязі 8 років та пишемо цю статтю, то стверджуємо що це неправильне рішення. Бензин А-95 не призначений для 2-тактних двигунів повітряного охолодження. Ми помітили що навіть для 4-тактних двигунів повітряного охолодження деякі імпортери вказують рекомендованим використання бензину А-92. Це пов'язано з тим, що в А-95 на порядок вища детонаційна стійкість та температура горіння, а це призводить до перегрівання поршневої. Поряд з цим комплекс присадок, що входить до складу А-95, разом з мінеральним мастилом утворюють дуже сильний нагар, а це все призводить до заклинювання поршня та пошкодження циліндра.

     Інтернет-магазин ЦЕПОК < cepok.com.ua > рекомендує використовувати для бензопил та тримерів, з 2-тактними двигунами повітряного охолодження, звичайний бензин А-92 без всяких додаткових присадок. Рекомендуємо використовувати якісні моторні мастила 2Т, але якщо ви сумніваєтесь в своєму виборі то візьміть мастило Stihl, Husqvarna, Oleomac, Al-ko в найближчого офіційного дилера.

Кирильчук Тарас Ігорович

Інші статті