Гарний магазин, менеджер все пояснив, відповів навсі мої питання. Навіть дату виробництва подивився на каністрі оливи і відповів, чого не роблять деякі продавці. А в цієї оливи є термін придатності. Можна купити просрочене. Рекомендую цей магазин 👍👍👍😊
Як завжди - дуже швидка відправка і гарне пакування. Дякую! Рекомендую! Буду замовляти ще:)
За упаковку отдельное спасибо!
Пришла швидко.Тільки запаха ванілі нема.
Супер дуже дякую