Все на вищому рівні!
Відправили швидко. Дуже гарне пакування. Миски супер. Задоволена.
Товар відповідає заявленому. Упаковка надійна і якісна. Дякую!
Замовляв АКБ до оприскувача та мастило хусварна. До АКБ питань немає, а от мастило приїхало відкрите. Грам 50 витікало, пломба на пропці зірвана, та на половину здерта пломба під пробкою. На пляшці нема дати розливу. Хоча на етикетці вказано що дата на пляшці. Таке відчуття що продавець сам бадяжить мастило в заводські бутилки.
Олива у нас 100% оригінал. Усі пляшки з пломбами та датою виробництва. Маємо відгуки з фото від задоволених покупців.