Дякую. Гарне пакування та дуже швидко відправили. АЛЕ немає ніякого паспорту, тільки те що змогла перекласти на коробці.Стоїть на зарядці вже 4 години. В інтернеті знайшла інформацію що повна зарядка займає 16 годин. Це звісно проблема бо області у родичів максимум світло 3-4 години.
Дякую! Все ціле. Швидка доставка. Ввічливий продавець. Поки в користуванні немаю шо сказати, коли хлопці на переводій протестують, тоді дам розгорнутий відгук