Оптика:
В лазерному рівні використовується оптичний модуль від компанії OSRAM. Рівень охоплює велику площу при проектуванні площини. Кут розгортки становить 120°. Точність побудови становить ± 0,2 мм/м. Точність такого рівня дасть змогу безпомилково виконати роботи по монтажу, оздоблювальні роботи, укладанні плитки та низці інших робіт.
Довжина хвилі променю:
Проекція побудови розмітки здійснюється за допомогою лазерного променю. Для побудови розмітки використовується промінь червоного кольору з довжиною хвилі 635нм. Розмітка має насичений та чіткий колір забарвлення. Завдяки цьому можна виконувати роботи на відстані до 20м.
Режими побудови рівня:
Лазерний рівень працює в одному режимі.
Для увімкнення режиму досить натиснути на кнопку харчування.
Одночасне побудова горизонтальної і вертикальній площині.
Характеристики:
Точність променя, ..........................± 0,2 мм/м
Модуль лазера, ..............................1шт
Кількість променів, .........................2
Колір лазерного променя, .............Червоний
Робочий діапазон, ..........................0 - 20 м
Клас лазера, ...................................2
Довжина хвилі лазера, ...................635 пм
Діапазон самовирівнювання, .........± 4°
Різьба кріплення штатива, ..............¼
Гарантія, ...........................................24 місяці
Комплектація:
Чохол сумка
Кронштейн з магнітом
Комплект батарейок 2шт АА
Інструкція
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 20 м |
| Погрешность измерения | 0.2 мм/м |
| Время автоматического нивелирования | 4 сек |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Лазерный диод | 635 нм |
| Питание | Батарейки |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Габариты | |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 80 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Штатив | Нет |