Характеристики:
Частота, Гц ...................................................50
Номінальна напруга, B ................................220
Номінальна споживана потужність, Bт ......550
Швидкість обертання, об / хв ......................750
Максимальний діаметр затиску, мм ............10
Термін гарантії, міс ........................................24
Комплектація:
Шуруповерт
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |