Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 CTNS призначена для роботи вдома або використання напівпрофесійних цілях. Сьогодні болгарки представлені величезним асортиментом, так як це дуже затребуваний інструмент. Компанія DWT пропонує недорогі рішення для роботи в різних умовах. Ми хочемо порекомендувати Вам купити болгарку DWT WS22-230 CTNS, у неї висока потужність, надійний двигун, якісна конструкція. Це відмінна модель для вирішення завдань високої складності.
Окремо варто наголосити на тому, що представлена модель обладнана потужним мотором, який забезпечує високу продуктивність для болгарки. Його потужність 2200 Вт, в сукупності з надійною системою охолодження він дозволяє досягти стабільної роботи інструменту. Варто також сказати, що обороти 6500 об / хв дозволяють ефективно виконувати роботу різної складності.
Система плавного пуску робить роботу з такою болгаркою набагато простіший. Ми хочемо порекомендувати Вам купити кутову шліфувальну машину DWT WS22-230 CTNS з плавним пуском, так як її не буде виривати з рук в процесі роботи. плавний пуск знижує стартову навантаження з двигуна і приводу, збільшуючи їх термін служби.
Ви зможете швидко міняти вугільні щітки, виконуючи таким чином швидке обслуговування двигуна.
Ми рекомендуємо купити болгарку ДВТ DWT WS22-230 CTNS, у неї є захист від ненавмисного включення. Це забезпечує додаткову безпеку під час переміщення з болгаркою. Двоточкова система включення надійніше, набагато безпечніше.
Працювати з таким інструментом комфортно і просто. Основна рукоятка покрита гумовим нековзним шаром, що дозволяє домогтися надійності хвата. Болгарка НЕ буде вислизати з рук.
Залежно від поставленого завдання, а також особистої зручності майстра, заснована рукоятка може повертатися на 90 градусів в обидві сторони. Це забезпечить додаткову ергономіку для інструменту. Головна особливість в тому, що для регулювання не потрібно використовувати додатковий інструмент.
Характеристики:
Бренд .......................................................DWT
Країна походження ..................................Швейцарія
Клас інструменту .....................................Напівпрофесійний
Тип живлення ...........................................Мережевий
Напруга, В ................................................220
Потужність, вт ..........................................2200
Діаметр відрізного круга, мм ...................230 мм
Максимальне число оборотів, об/хв ......6500
Розмір .......................................................Велика
Регулювання обертів ...............................Ні
Вага, кг ......................................................5,9
Гарантія .....................................................36 місяців
Комплектація:
Кутова шліфувальна машина
Ключ фланцеве
Додаткова рукоятка
Захисний кожух
Гарантія з інструкцією
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Вес | 5.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная, Поворотная |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Размер цанги | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Ширина шлифования | 230 мм |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |