Кошик
236 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Фільтри
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Пневмоінструмент

Пневмоінструменти для фарбування і підкачування коліс стали дуже популярними не тільки в Україні, але й в Європі. Вони заслужили таку довіру професійних майстрів і звичайних користувачів завдяки своїй довговічності та пожежобезпечності. Часто їх використовують у домашньому господарстві — застосовують під час фарбування парканів, машин, а також вони знайшли своє застосування в автомайстернях.

 

Інструменти для фарбування і підкачування коліс

 

У нас ви знайдете широчезний вибір пневмоінструментів для фарбування і підкачування коліс. Зокрема, у нас є фарбувальні, продувні, промивні пістолети, а також моделі для підкачки. Додатково в набір входить зручний шланг, довжина якого сягає 5 метрів. Прості в експлуатації і надійні, вони спростять вашу роботу.

 

Низькі ціни на пневмоінструменти

 

Ми пропонуємо низькі й доступні ціни на всі моделі пневмоінструментів для фарбування і підкачування коліс. Окрім того, ми з легкістю оформимо оперативну доставку ваших інструментів у будь-яке місто України. Транспортування займатиме лише день-два, так що довго чекати на посилку не доведеться. Замовляйте уже сьогодні!