Кошик
203 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Потребляемая мощность, Вт  
Максимальная глубина пропила, мм  
Максимальная ширина пропила, мм  
Максимальное количество оборотов, об/хв  
Максимальный диаметр диска, мм  
Диаметр посадочного отверстия, мм  
Вес, кг  
НаявністьСтрана производительСостояние
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.33000
+38068092-62-26
Мапа
+380680926226
+380
68
092-62-26

Верстати відрізні по металу

Якісно виконати роботу по чавуну, сталі та іншим металам допоможе верстат відрізний. Це висококласне електричне обладнання, яке придатне для обробки деталей та різноманітних виробів у великих обсягах. Для роботи з невеликими за розмірами металевими елементами придатні настільні конструкції, але для довгих труб зручніше використовувати верстати відрізні зі станиною.

 

Електричні верстати

 

Достатньо продуктивними є електричні верстати з потужністю привода 2-3 кВт. Дискові моделі відрізняються універсальністю, тому є найбільш популярним та уживаними на підприємствах, в майстернях та серед звичайних користувачів. Для виготовлення диска використовується швидкорізальна або твердосплавна сталь.

Сучасні моделі відрізних верстатів по металу вирізняються досить компактними габаритами та майже безшумною роботою. Це безпечне обладнання, що має декілька ступенів захисту, тому користуватися апаратом можливо навіть з мінімальними навичками.

 

Відрізні верстати по металу

 

Інтернет-магазин пропонує високотехнологічні моделі електричного обладнання для роботи по металу. Відрізні верстати придатні для роботи з різноманітними елементами металопрокату в прямому положенні та під кутом. Устаткування відомих світових виробників допоможе якісно та швидко обробляти металеві вироби в промислових або одиничних обсягах.