Корзина
293 отзыва
Інструменти для ремонту та будівництва
Производители
  • 3
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Максимальная степень затемнения, DIN,
Время срабатывания, мс
Максимальная рабочая температура, град.
Минимальная рабочая температура, град.
Наличие
Страна производитель
Вид сварочной маски
Защита от излучения
Питание маски
Контакты
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраинаРовненская областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Маски зварювальні

Зварювальні маски — це обов’язковий елемент екіпірування, який забезпечує захист від шкідливого випромінювання зварювальної дуги. Якісні засоби захисту повинні не тільки сприяти збереженню здоров’я, але й бути максимально комфортними та ефективними в процесі експлуатації.

 

Автоматичні зварювальні маски хамелеон

 

Сучасні зварювальні маски з унікальною технологією захисту «Хамелеон» вважаються найбільш надійними та безпечними виробами. Такі засоби оснащені рідкокристалічним світлофільтром, який здатен автоматично змінювати ступінь затемнення. Очі зварювальника отримують максимальний захист, що не перешкоджає здатності добре бачити та контролювати процес роботи. Маски хамелеон з автоматичним світлофільтром комфортні та прості у використанні, мають сучасний дизайн та привабливий зовнішній вигляд. Конструкція, виконана з надійних та зносостійких матеріалів, забезпечує довготривалий термін експлуатації.

 

Асортимент високоякісних зварювальних масок хамелеон

 

Ми пропонуємо широкий вибір автоматичних зварювальних масок хамелеон, використання яких гарантує максимальний захист та зручність роботи зварювальника. Всі представлені моделі характеризуються відмінними експлуатаційними властивостями і сприяють збільшенню продуктивності та якості зварювальних процесів.