Кошик
273 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Потребляемая мощность, Вт  
Максимальное количество оборотов, об/хв  
Максимальный диаметр диска, мм  
Вес, кг  
НаявністьСостояниеСтрана производительТип шлифмашиныПитание  Основная рукоятка
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226

Шановні клієнти. Ми у відпустці з 12.08.2020 - по 23.08.2020. Всі Ваші замовлення буде опрацьовано в робочий час. Дякуємо, що Ви з нами. cepok.com.ua

+380680926226
+380680926226

Полірувальні шліфувальні машини

Процеси полірування та шліфування – невід’ємний етап як при виготовленні різноманітних металевих чи дерев’яних деталей, так і при реставрації речей, що з плином часу втратили свій блиск та початковий зовнішній вигляд. Ми пропонуємо найбільш популярні моделі полірувальних шліфувальних машин, надійних в роботі та зручних в експлуатації.

Якісні полірувальні шліфувальні машини

Полірувальні шліфувальні машини призначені для швидкої та ефективної обробки металевих або дерев’яних поверхонь. Ці електроінструменти дозволяють якісно знімати лакофарбове покриття, видаляти подряпини та нерівності. 

Обробка металевих та дерев’яних поверхонь

Використання шліфувальної машини значно прискорює процес шліфування та полірування дерев’яних поверхонь – меблів, підлоги, декоративних елементів. Такий інструмент зручний та компактний, його можна застосовувати як в побуті, так і у виробничій сфері.
Полірування та шліфування металевих поверхонь – це не лише надання блиску та відмінного зовнішнього вигляду предмету, але й усунення незначних пошкоджень та дефектів, наявність яких значно пришвидшує процеси корозії та старіння металу. У нас Ви можете обрати інструмент відмінної якості, що дозволить ефективно працювати з металевими поверхнями при мінімальних зусиллях з Вашого боку.