Кошик
236 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Інструменти для ремонту та будівництва
Фільтри
Контакти
Інтернет-магазин "ЦЕПОК"Юрій
УкраїнаРівненська областьРівневул. Князя Володимира, 75.
+380680926226
+380680926226
+380680926226

Верстати свердлильні

Верстати свердлильні дозволяють автоматизувати процес свердління різноманітних типів отворів у металі, пластику, дереві та інших матеріалах. Використання вертикально-свердлильних верстатів сучасного типу, які представлені у нашому інтернет-магазині, допоможе вам, без зайвих зусиль, робити необхідні отвори там, де потрібно.
Розміри моделей дозволяють використовувати їх у невеликих приміщеннях.


Вертикально-свердлильні пристрої


В нашому магазині вертикально-свердлильні верстати представлені компактними сучасними моделями, які не займають багато місця, виконують різнофункціональні операції: свердління, розсвердлювання, зенкерування, нарізання внутрішньої різьби та інші.
В комплекті до деяких моделей ідуть тиски, які дозволяють міцно зафіксувати матеріал, який висвердлюється, що є достатнім для максимальної якості отвору.


Обробка дерева та металу свердлильними верстатами


Свердлильні верстати дозволяють робити необхідні за розміром отвори у будь-якому матеріалі, згідно своїх технічних експлуатаційних характеристик. Металеві пластини, дерев’яні дошки, пластикові деталі, тощо.
Верстати свердлильні від нашого інтернет-магазину стануть вашими надійними помічниками будь-де: в майстерні, СТО, на приватному виробництві, в домашньому гаражі.